آمپرمتر یونیتی 219E

شگفت‌انگیز ثبت کن

آمپرمتر دیجیتال یونیتی UNI-T UT219E

برای شکستن قوانین آمپرمتر های دیجیتال

  • رنج اندازه گیری جریان متناوب: ۶۰۰ آمپر
  • رنج اندازه گیری ولتاژ متناوب: ۱۰۰۰ ولت
  • رنج اندازه گیری ولتاژ مستقیم: ۱۰۰۰ ولت

ابزاری دقیق و حرفه ای با

دوربین حرارتی یونیتی UNI-T UTi640C

  • رنج اندازه گیری دما: ۲۰- تا ۲۰۰۰+ درجه سانتی گراد
  • حساسیت حرارتی (NETD): 30mk
  • زاویه دید (FOV): 18.5°×24.6° (Normal lens)
  • رزولوشن: ۴۸۰*۶۴۰ پیکسل
دوربین حرارتی یونیتی UNI-T UTi640C

فروشگاه مرکز تجهیزات صنعتی ایران ، نمایندگی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق یونیتی ارائه دهنده طیف وسیعی از تجهیزات یونیتی در ایران می باشد . محصولاتی uni-t شامل:

ترمومتر و دماسنج لیزری ، فشارسنج ، تجهیزات شبکه ، میگر و تستر عایق ، مولتی متر (آوومتر) دیجیتال ، اسیلوسکپ آزمایشگاهی، ارت سنج ، پاور آنالایزر ، آمپرمتر ، متر لیزری ، کالیبراتورهای ضدانفجار ، آنالایزر گاز ، دورسنج تاکومتر لیزری ، ترموگراف دما و رطوبت ، فرکانس متر ، خازن سنج ، ال سی ار متر و … می باشد.

شما بازدید کننده عزیز میتوانید با ورود به صفحه محصولات یونیتی تمامی محصولات برند یونی تی را مشاهده و اقدام به خرید نمایید .

درباره یونیتی UNI-T

شرکت فناوری یونی-ترند (چین) یکی از ارائه دهندگان معروف راه حل های تست و اندازه گیری در آسیا است. Uni-Trend یک شرکت دارای گواهی ISO9001 و ISO14001 است که محصولات T&M دارای گواهینامه هایی از جمله CE، ETL، UL، GS و غیره است.
با مراکز تحقیق و توسعه در Dongguan، Chengdu و Changzhou، Uni-Trend قادر به تولید محصولات T&M نوآورانه، قابل اعتماد، ایمن برای استفاده و کاربر پسند است. Uni-Trend با شرکای خود در بیش از 80 کشور برای توزیع محصول و خدمات همکاری برقرار کرده است. Uni-T با محصولات مطابق با استانداردهای صنعت قادر است به طور کامل خواسته های محصول از سراسر جهان را برآورده کند.

طراحی و توسعه

با توجه به پیشرفت سریع فناوری در جامعه امروزی، یونی ترند هدف خود را برای تولید محصولات استاندارد با بالاترین کیفیت از طریق تحقیق و توسعه مستمر حفظ می کند.

تیم‌های مهندسین تحقیق و توسعه و متخصصان فنی Uni-Trend در ایجاد محصولات با کیفیت بالا، متنوع و رقابتی متمرکز هستند. در فرآیند توسعه محصول، Uni-Trend بر نوآوری و ایمنی تأکید دارد تا اطمینان حاصل شود که تمام محصولات جدید نیازهای مشتریان ما را برآورده می کنند و استانداردهای ایمنی را از دیدگاه جهانی برآورده می کنند.

مدیریت و کیفیت

Uni-Trend از مدل PDCA برای برنامه ریزی، بهبود مستمر و اجرای فعال سیستم مدیریت کیفیت برتر استفاده می کند که بر اساس سیستم استاندارد کیفیت بین المللی ISO 9001 است. 

بازار یونیتی 

شبکه فروش بین المللی Uni-Trend تمام قاره ها به جز قطب جنوب را پوشش می دهد. نام تجاری اصلی Uni-Trend UNI-T در بیش از 80 کشور در سراسر جهان فروخته می شود و همه کشورهای توسعه یافته بزرگ و بازارهای نوظهور را پوشش می دهد.

اهداف یونیتی UNI-T

Uni-Trend با بهبود مداوم فناوری محصول و استانداردهای کیفیت، قادر است در بازار جهانی در حال تغییر همیشه رقابتی باقی بماند . Uni-Trend به دنبال تبدیل شدن به یک ارائه دهنده جهانی راه حل های T&M است.

تاریخچه فعالیت

2021
سهام به صورت عمومی منتشر شد و در هیئت نوآوری علم و فناوری فهرست شده است. بازار ستاره.
نماد بورس: 688628

2020
به اپیدمی جهانی پاسخ داد و محصولات پزشکی را عرضه کرد.

2019
گسترش حوزه اینترنت اشیا صنعتی
این شرکت توسط اداره مالکیت معنوی دولتی به عنوان “شرکت ملی مزیت مالکیت معنوی 2019” رتبه بندی شد.

2018
تکمیل اصلاح سیستم سهام و آماده شدن برای درج.

2012
شرکت به منطقه توسعه صنعتی با فناوری پیشرفته دریاچه Dongguan Songshan منتقل شد.

2006
این شرکت توسعه خط تجهیزات تست و اندازه گیری دیجیتال را آغاز کرد.

2003
شرکت به Humen، شهر Dongguan تغییر نام داد و به Uni-Trend Technology (Dongguan) Limited تغییر نام داد.

1998
این شرکت گواهینامه تایید کیفیت ISO 9001 را از LRQA دریافت کرد.

1997
مارک UNI-T پیدا شد.

1993
این شرکت مرکز تحقیق و توسعه را برای توسعه محصول ایجاد کرد.

1988
فروش محصولات تست و اندازه گیری را در بازار الکترونیک شنژن سگ آغاز کرد.

داستان برند

UNI-T متعهد به تضمین ایمنی و رفاه جامعه است. در جامعه دیجیتال امروزی، برخورد با اعداد اجتناب ناپذیر است. آنچه به یاد می‌ماند این است که چقدر فعالانه به جلو حرکت می‌کنیم، آنچه که فراموش شده مراقبت و محافظت از ما است . هر کسی رویایی دارد، گاهی باید مکث کنیم و با قلبمان تجربه کنیم.