شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش در شرکت مرکز تجهیزات صنعتی ایران به شرح ذیل به مشتریان عزیز ارایه می گردد :

شرایط و مدت خدمات پس از فروش شرکت مرکز تجهیزات صنعتی ایران تابع شرایط و خدمات شرکت سازنده است . این موارد در دفترچه راهنمای داخل جعبه و یا در سایت شرکت سازنده ذکر شده است.ضمانت صرفا شامل کلیه مشکلات سخت افزاری در طول دوره است. همچنین قطعه معیوب دستگاه که تعمیر یا تعویض شده نیز تا 3 ماه تضمین می شود.خدمات تعمیر و رفع اشکال حتی المقدور در داخل کشور و توسط مرکز تجهیزات صنعتی ایران و یا مراکز ذیصلاح انجام می گردد. چنانچه این خدمات در داخل کشور میسر نباشد در صورت لزوم به کشور مبداء انتقال می یابد که در این موارد انجام خدمات ضمانت بین دو هفته تا دو ماه به طول خواهد انجامید . هزینه های ارسال و بازگشت و پیگیری انجام کار بامرکز تجهیزات صنعتی ایران می باشد ولی هزینه انجام تعمیراتی که به تشخیص شرکت سازنده از شمول ضمانت خارج می باشدو کلیه هزینه ها از خریدار دریافت خواهد شد.

 

ضمانت شامل چه مشکلاتی است :

ضمانت شامل کلیه مشکلات سخت افزاری در طول دوره است و خدمات نرم افزار جزء تعهدات این شرکت محسوب نمی شود و کلیه مشکلات نرم افزاری مربوط به کاربر است و با دریافت هزینه رفع خواهند شد.

حمل دستگاه خراب به مرکز خدمات توسط مشتری بوده و همچنین تحویل گرفتن آن بر عهده دارنده دستگاه می باشد و شرکت مسئولیت ارسال دستگاه به مشتری را بر عهده نمی گیرد.

این مرکز مسئولیتی در قبال حفظ و یا از بین رفتن اطلاعات موجود بر روی دستگاه ها را ندارد. لطفاً قبل از تحویل دستگاه به بخش گارانتی از اطلاعات خود یک نسخه پشتیباتی تهیه فرمائید.

 

گارانتی تجهیزات صنعتی ایرانی

هزینه تعمیرات :

هزینه انجام تعمیراتی که به تشخیص واحد فنی مرکز تجهیزات صنعتی ایران از شرایط ضمانت خارج می باشند و کلیه هزینه های مربوط تعمیرات از خریدار دریافت خواهد شد. قبل از انجام هرگونه تعمیرات هزینه توسط واحد فنی به مشتری اعلام می گردد و پس از تاییدیه خدمات تعمیر انجام می گردد.

بدیهی است در صورت بروز خرابی در موارد خارج از تضمین، این شرکت آماده ی رفع عیوب و باز گرداندن دستگاه به شرایط کار طبیعی پیرو تقاضای خریدار می باشد. در این صورت کلیه هزینه ها اعم از تعمیر و تعویض قطعات پس از ارائه فاکتور به عهده ی خریدار خواهد بود.

مواردی که شامل گارانتی نمیشوند :

خرابی ناشی از ضربه ، شکستگی ، اتصال دستگاه به برق با ولتاژ نامناسب ، عدم اتصال سیم ارت به دستگاه های دارای آن ، آتش سوزی ، آب دیدگی ، شارژ و USBدستگاه ، شوک الکتریکی ، کار در محیط های با گرد و خاک زیاد و یا رطوبت که منجر به زنگ زدگی شود ، نوسانات برق, حوادث طبیعی, هر گونه تغییر فرم ظاهری, همچنین خرابی ناشی از استفاده و اتصال به دستگاه ها و لوازم جانبی غیر اصلی شامل ضمانت نمی گردد و احتمالا موجب ابطال گارانتی دستگاه می شود.

هرگونه دستکاری و تعمیر و باز شدن دستگاه توسط افراد غیر مجاز و نیز مخدوش شدن هولوگرام و یا علایم شناسایی دستگاه بر روی دستگاه که مانع از احراز هویت و یا موجب تشکیک اصالت آن ها شود، منجر به ابطال گارانتی می شود .

در صورتی که قطعات قابل تعویض توسط کاربر مانند قطعات ریز الکترونیکی ، پراب و صفحه نمایشگر دستگاه، با باز شدن محفظه اصلی دستگاه تعویض شده باشند و در حین تعویض این قطعات به اجزای دیگر دستگاه صدمه وارد شده باشد، ضمانت کل دستگاه باطل خواهد شد . تشخیص این امر بر عهده کارشناسان  واحد فنی و خدمات پس از فروش مرکز تجهیزات صنعتی ایران می باشد.

قطعات و اجزایی که توسط کارشناسان واحد خدمات پس از فروش ارتقاء یافته یا تعویض شده باشند مشمول ضمانت یا شرایط خاص خود هستند که این شرایط هنگام تعویض به مشتری اعلام می گردد.

گارانتی تعویض یک محصول فقط یک بار جهت هر محصول و در طول دوره گارانتی اجرا می گردد و کالای جایگزین ارائه شده شامل گارانتی تعویض نمی باشد.

<< تجهیزات صنعتی ایران >>