گوس متر سه محوره تس TES 1393

  • رنج اندازه گیری: ۲/۲۰/۲۰۰ میکرو تسلا, ۲۰/۲۰۰/۲۰۰۰ میلی گوس
  • سرعت نمونه برداری: حدود ۰.۵ ثانیه
  • ذخیره سازی داده: بیشترین و کمترین مقدار اندازه گیری شده
  • قابلیت اتصال به کامپیوتر: پورت RS232a

ابزاری دقیق و حرفه ای با

دیتالاگر سولار پاورمتر تس TES 1333R

  • رنج اندازه گیری: 2000 وات بر مترمربع (2000W/m 2)
  • ذخیره سازی داده: قابلیت ذخیره سازی تا ۳۲۰۰۰ داده به صورت خودکار
  • صفحه نمایش: ال سی دی با نور پس زمینه
  • قابلیت اتصال به کامپیوتر: پورت RS232
  •  

فروشگاه مرکز تجهیزات صنعتی ایران ، نمایندگی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق تس ارائه دهنده طیف وسیعی از تجهیزات تس در ایران می باشد . محصولاتی TES شامل:

آنالایزر صوت ، ارتعاش سنج دیتالاگر ، استرس سنج وWBGTمحیطی ، تاکومترلیزری و تماسی ، تستر امواج الکتریکی سه محوره ، درخشندگی سنج ، دسیبل متر Leq – SPL ، دورسنج لیزری ، دیتالاگر بارومتر محیطی ، دیتالاگر سولار پاورمتر ، دیتالاگر صوت ، سرعت سنج باد هات وایر ، شدت سنج میدان مغناطیسی آهنربا ، صوت سنج دیتالاگر ، فتوسنتز متر و نورسنج  ، فلوکس متر و لومن متر ، کدورت سنج پرتابل ، کلوین متر و رنگ سنج نور  ، گوس متر سه محوره وتک محوره ، نویزدوزیمتر پرتابل و دیجیتال و … می باشد.

شما بازدید کننده عزیز میتوانید با ورود به صفحه محصولات تس تمامی محصولات برند تی ای اس را مشاهده و اقدام به خرید نمایید .

درباره تس TES

TES یک تولید کننده ابزار تست حرفه ای است که به انواع تجهیزات دستی اختصاص داده شده است. هدف ارائه محصولات با کیفیت بالا و متناسب با نیازهای هر مشتری است.

شرکت تس در سال 1988 با سرمایه گذاری ناخالص اولیه 1,000,000 دلار تاسیس شد و خط تولید بر روی تست کننده های کم هزینه با عملکردهای اساسی متمرکز بود.

 در دو سال اول دانش طراحی زیادی را در آن حوزه خاص به دست آوردند، پس تصمیم گرفتند خط تولید خود را به تسترهای دیجیتال پیشرفته ارتقا دهند . به منظور ارائه محصولات با کیفیت بالا، تجهیزات SMT و خطوط مونتاژ تمام اتوماتیک به سرعت در شرکت به کار گرفته شد. با عزم و تلاش، تمرکز خط تولید به تدریج به تسترهای دیجیتال با کیفیت بالا منتقل شده است.

به دلیل افزایش جمعیت رایانه‌های شخصی،  قابلیت ضبط داده‌ها و پیوند رایانه‌ای را روی چندین محصول پیشرفته پیاده‌سازی کردند. و همچنین شروع به ارائه نظارت بر محیط زیست و ابزار پزشکی نیز کردند.

اکنون TES به یک شرکت با بیش از 100 کارمند و با درآمد سالانه 10،000،000 دلار تبدیل شده است. 

محصولات تس در سراسر جهان فروخته می شود و این باعث می شود که جمعیت زیادی از مشتریان راضی باشند.

اگر به هر یک از محصولات تس علاقه مند هستید یا به دنبال اطلاعاتی هستید، مستقیماً با کارشناسان ما در تجهیزات صنعتی ایران تماس بگیرید. خدمت به نیازهای شما باعث افتخار ما خواهد بود.