آزمایشگاه لابراتور تجهیزات صنعتی ایران

اندازه ‌گيری قسمت اساسی از عملکرد ساخت و توسعه تجهیزات در صنایع مختلف می باشد.

استفاده از دستگاههای پیشرفته تست و اندازه گیری برای توليد و پیشرفت استانداردها، براي اطمینان خاطر برای معامله بین خريدار و فروشنده، و همچنين براي اطمينان از مطابقت محصول توليد شده با استانداردهای جهانی و بین المللی مربوطه از اهمیت قابل توجه برخوردار می باشد.از تجهیزات کالیبراسیون و مرجع می توان برای نظارت و مانيتورينگ فرآيند، چه برای بهينه‌ سازی و چه برای مدلسازی فرآيند و بیشتر مواردمورد استفاده قرارمی گیرد.

آزمایشگاه لابراتور تجهیزات صنعتی ایران

برای اينكه يك اندازه گيری معتبر و قابل اطمینانی داشته باشیم و از طرف تمامی طرفين مورد قبول باشد :

می‌بايستی به يك استاندارد واحد و مشترك برسیم و نیز از طريق يك سری مقايسه زنجيره وار و پيوسته قابل رديابی باشد. آزمايشگاه‌های كاليبراسيون در حكم حلقه‌های اين زنجير می‌باشند كه يك اندازه‌گيری را در نهايت به تعريف آن ارتباط می‌دهند. اين تعاريف توسط سيستم بين‌المللی ارائه شده و مورد توافق بين المللی می باشد. با توجه به فراگير شدن استانداردهای ISO و اهميت و جايگاه کاليبراسيون در اين استاندارد نقش آزمايشگاه‌های كاليبراسيون نسبت به گذشته بیشتر و دوچندان می گردد .

 

 

آزمایشگاه کالیبراسیون شامل خدمات کالیبراسیون مختلف تست ، اندازه گیری و تنظیم تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق  از قبیل :

 ابعاد ، دما ، رطوبت ، دور ، گشتاور ، کشش ، نیرو ، فشار و خلاء ، حجم ، سختی فلزات و لاستیک و پلاستیک ، صوت ، شیمی و جرم است که در کمترین زمان ممکن و پایین ترین قیمت عرضه می کند.

 

مرکز تجهیزات صنعتی ایران هم اکنون توانسته با تجربه کاری خود را در رابطه با کالیبراسیون تمامی گواهینامه های بین المللی مورد نیاز برای ارائه خدمات کالیبره کردن دستگاهها و ارایه گواهینامه بین المللی به مشتریان عرضه نماید با عنایت به لطف خداوند یکتا امید است در آینده نزدیک ، با توسعه و گسترش زمینه فعالیت خود در صنعت رضایت کامل مشتریان را اخذ نماید .

این شرکت دربخش خدمات فنی مهندسی آماده ارائه خدمات ذیل به مشتریان خود می باشد:

کالیبراسیون ، تست و تعمیرات کلیه تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق

معرفی کارشناس توسط تیم فنی جهت بررسی و رفع مشکلات کالیبراسیون در محل شرکت ها

دوره های آموزش کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری توسط کارشناس متخصص در این زمینه

فروش تجهیزات کنترل و ابزار دقیق به همراه گواهینامه کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری در کمیت های مختلف